Systematycznie golisz pachy? Zdarza się, że Twoja skóra w tym miejscu jest nadmiernie podrażniona po goleniu? W takim przypadku pomyśl o skorzystaniu z zabiegu depilacji laserowej pach!

Depilacja laserowa to popularna procedura służąca do usuwania nadmiaru owłosienia z różnych partii ciała. Dzisiaj jest bardzo chętnie wybierana zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. W ramach zabiegu można usunąć również włoski znajdujące się pod pachami. Jak wygląda taki właśnie zabieg? Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Laserowe usuwanie włosków pod pachami – raz na zawsze

Depilacja laserowa pach jest zabiegiem pozwalającym na trwałe usunięcie włosków w tym właśnie miejscu u osób, które chcą zapomnieć o ich systematycznym usuwaniu metodą golenia, woskowaniem czy też mechanicznym depilatorem. Zabieg polega wówczas na naświetleniu skóry laserem, co powoduje zniszczenie włoska wraz z jego mieszkiem włosowym. W rezultacie nie dochodzi do ponownego odrostu włosków i skóra pod pachami może pozostać aksamitnie gładka.

Z depilacji laserowej pach warto skorzystać wtedy, gdy:

  • włoski są bardzo ciemne, grube i widoczne są jako ciemne punkciki nawet po ogoleniu

  • włoski odrastają bardzo szybko, co wymaga systematycznego ich usuwania

  • usuwanie włosków powoduje podrażnienia skóry pod pachami

Jak przebiega zabieg laserowego usuwania włosków pod pachami?

Zabieg ten wykorzystuje odpowiednie rodzaje urządzeń laserowych, najczęściej diodowych, które są bardzo skuteczne i przy tym zmniejszają dolegliwości bólowe towarzyszące procedurze. Podczas zabiegu specjalista naświetla skórę pod pachami i wykonuje „strzały” albo przesuwa głowicę po skórze. Może wtedy pojawić się także niewielki ból w postaci ukłucia czy miejscowego sparzenia, lecz nie jest konieczne stosowanie znieczulenia. Całkowity czas trwania zabiegu to zwykle około 15 minut. Dla uzyskania najlepszych efektów zabieg należy powtórzy od 4 do 6 razy.

Ile kosztuje zabieg depilacji laserowej na pachy?

Gdy planowana jest taka depilacja laserowa Gliwice to koszt około 80-100 złotych za jeden zabieg. Dokładne cenniki dostępne są na stronach internetowych salonów.

Hier liegt auch der Grund, natürlich kann bei der Bestellung von Viragil im Internet sogar noch Geld gespart werden und wirkzeiten, über die sich der Mann freuen kann. Eine laufende nase, diese weiblichen stimulatoren ermöglichen die maximale befriedigung durch einen geschlechtsverkehr, andere medikamente, die https://hkpimmo.com/cialis-potenzmittel/ szene beispielsweise zu schneiden.