producent segregatorów

Różne zastosowania segregatorów

Segregatory używane są zarówno w domowych, jak i firmowych biurach. To właśnie w nich można w przejrzysty i łatwy sposób przechowywać całą swoją dokumentację. Wystarczy włożyć papiery do foliowej koszulki i wpiąć wszystko razem do segregatora. W takim segregatorze mogą zostać umieszczone także skoroszyty czy też przekładki. Na grzbiecie segregatora znajduje się kartka do oznaczenia tego, co w nim jest, dzięki czemu wystarczy na nią spojrzeć, aby już wiedzieć. Przechowywanie dokumentów jeszcze nigdy nie było tak łatwe i estetyczne.

Różne zastosowania segregatorów

Bez segregatorów nie można się obejść w firmowym biurze, gdyż to właśnie w nich najczęściej przechowywane są różnego typu dokumenty, w tym faktury i umowy oraz ważne sprawozdania. Bardzo ważne jest to, aby nie kupować pierwszego lepszego segregatora ani tego najtańszego, gdyż wówczas jakość takiego produktu zwykle pozostawia wiele do życzenia Producent segregatorów ma do zaoferowania całą masę najróżniejszych produktów biurowych, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Segregator musi być solidny i ładnie się prezentować. Może on służyć także do przechowywania płyt CD/DVD czy też zdjęć. Jak najbardziej można umieścić w nim wyciągi z banków, paragony, karty gwarancyjne czy nawet dyplomy. Na rynku dostępne są nawet segregatory w formie panoramicznej, dzięki którym możliwe jest przedstawienie oferty firmowej czy też materiałów szkoleniowych i to w bardzo oryginalny sposób. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby segregator został wykorzystany jak stojak prezentacyjny.

Duża swoboda i uniwersalność

Jako, że tego typu produkty dostępne są w przeróżnych rozmiarach, bezproblemowo można dopasować do nich koszulki. Najczęściej wybieranymi segregatorami są te w formacie A4, ale to nie jedyna możliwość. W sprzedaży nie brakuje wielu innych modeli – zarówno tych większych, jak i mniejszych. Dosyć popularne są także segregatory w rozmiarach A5 i A3. Można kupić także segregatory ze specjalnie przedłużoną okładką, które idealnie nadają się do przechowywania w nich wyciągów bankowych.